Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • DrSoul

    őstag

    Sziasztok!
    Bocsi, hogy nem olvasom végig a topicot, de jelenleg otthon nincs netem, és melóhelyen vagyok :)

    Tehát: mivel nincs net, és épitkezünk is (most albérletbe vagyok), olyan szolgáltató kell, mely budapesten, és Budakalászon is megy. Végül a T-home-ra gondoltam, azt mondtak, Budakalászon is elérhető a net szolgáltatás (T-Com terület).

    Ebből kifolyólag, hogy TV is legyen (ott nincs kábel), gondoltam elfogadok egy T-HOME csomagot, azaz Net+IPTV+telefon. Na most. ez a net csak 2Mbit/sec. letöltési sebességgel bír max.

    Elegendő ez egy IPTV-hez? Fogom tudni élvezni a kínált csatornákat? Gyakran vannak gondok? Kell vmi spec. technikai feltétel részemről (pl. erősebb PC???). Feltételezem routeren van kötve ez a top box, vagy mi, tehát gondolom lehet tv-zni ha nem megy a számítógép, akkor is...

    Bocsánat az ostoba kérdésekért, de ezen a területen abszolut kezdő vagyok... Sose használtam ilyet. (csak műholdat, az is digitális, azzal csak nagyon ritkán volt bajom, ha nagyon nagy vihar volt).

    Mindig az X jelöli a pontot...

Aktív témák