Hirdetés

Aktív témák

  • bim

    veterán

    Jó reggelt.

    Ma is pici lusti után keltem. Tiszta zöldségeket álmodtam amit ki kellett söpörni a fejemből mielőtt kikelek az ágyikómból.Mint kivülálló azt álmodtam hogy a régmúlt hidegháború idején két emberke beszökik egy szigorúan őrzött katonai objektumba ahol interkontinentális rakétákat őriztek .Megprobáltak elindítani egyet de nem sikerült nekik de ki még ki tudtak szökni. A sötétben egy alak követte őket és másnap reggel megtalálták egy húsüzemben őket gúzsba kötve egy húskampóra felakasztva a hűtőkamrában a füstölt cuccok között természetesen hullaként. KÉSZ AGYRÉM!!! Mi ez a szarság és honnan jött? Ezen gondolkodtam mielőtt felkeltem de racionális válasz nincs rá...Álmodhatnék bombázó csajokról meg sok pénzről, erre ezt álmodom. Elképesztő.
    Tegnap lefúrtuk a talpszelement a házon körbe. Nem egy nagy tető és elég normális tempóban haladtunk. A faanyag finoman szólva is gázos de megpróbáljuk kihozni belőle a maximumot. Ma ki kell szintezni és elkészíteni a zsinórpadot. Szerintem ezt meg tudjuk csinálni. Talán még belefér egy pár szarufa felállítása is.
    Tegnap este belekukkantottam a javításra váró számitógépbe. Vagyis összedugdostam és mikor bekapcsoltam a tápot egy brutális nagy szikrafelhős csattanás jött a tápegységből. Tulajdonképpen nem ezzel a problémával hozták át de valamiért zárlatos lett a táp. Örök homály fogja fedni miért is lett zárlatos. Utána beindítottam az én tápomról és produkálta is a hibajelenséget amiért áthozták. Szerintem a srác beleturkált a registry-be mert nem tudott elindulni a rendszer valami hitelesítési fájl hiánya miatt. Szerencsémre csökkentett módban elindult és egy sima rendszervisszaállítás helyretette a rendszert. Már csak egy tápot kell bele szerezni. Mivel asszony barátnője az illető ezért majd ők megbeszélik kit terhel a tápcsere költsége. Ha minket akkor ehhez a géphez többet nem nyúlok...
    Szép napot mindenkinek.

Aktív témák