Hirdetés

Aktív témák

  • bim

    veterán

    Jó reggelt.

    Nem tudom mi van megint a netemmel de nagyon lassú újra Csiga lassúsággal tölti be az oldalakat és ez elég bosszantó. Mondjuk még ébredezek így nem idegesítem magamat rajta annyira de lehetne stabilabb is ez a szolgáltatás..
    Tegnap elmentünk a győri állatkertbe. A gyerekek akartak menni de mint kiderült másodszorra már nem volt akkora élmény mint elsőre. Az a baj hogy a dunántúl nagy részét már bejártuk és ami érdekesség vagy nevezetesség volt azt mind láttuk már. Vagy ha nem is mindent de azokat mindenképpen ami számunkra érdekes volt. Imrus Egerbe szeretne még elmenni de oda majd hosszú hétvégét kell szervezni mert az elég messze van.
    Mára szerelést tervezek. Már tegnap este feltérképeztem hogy a wctartály megjavításához egy hosszabb flexicsövet és egy 1/2ˇ külső/belső menetes réz könyököt is be kell szereznem. Így ma reggel amint nyit a baumaxx vagy a praktiker már indulok is pótolni ezeket a hiányosságokat.
    Úgy nézem hogy csak délelőtt tudok ezzel vacakolni mert délben megyünk ebédelni mamához és délután forma1. Bízom abban hogy a ferrari végre pontot szerez de a rajtsorrendet elnézve még ez is komoly feladat lesz számukra...
    Azt tervezem hogy ma bekapcsolom a nagy gépet is. Letöltöttem egy béta win7.-et és lehet feldobom egy 3. oprendszernek az XP és a vista mellé. Nagyon dicsérik így a kíváncsiság lehet rávisz..
    Szép napot mindenkinek.

Aktív témák