Hirdetés

Aktív témák

  • bim

    veterán

    Jó reggelt.

    Kora reggeli szereléssel indult ez a mai nap. Rendben ébredtem és kimásztam a konyhába hogy feltegyem a kávét. Amint kinyitottam a konyhaszekrény ajtót a kezemben maradt. ÁÁÁÁÁ!!! Tegnap este mondta mami hogy meg kell majd szerelni mert egyre rosszabb de azt nem említette hogy mindjárt le is fog esni. Persze ahogy lefityedt majdnem ráesett a lábamra...Nem kellett nagy javítást eszközölni rajta mert csak a pánt csavarjai estek ki de pont hajnali 4-kor kell leesnie?! Szívem szerint kihajítottam volna az ablakon de inkább vittem egy csavarhúzót és vissza csavaroztam. Naná hogy a csavarok begurultak a szekrény aljába és ki kellett pakolni. Érdekes látvány lehettem egy szál alsónadrágban hason fekve a járólapon félig a szekrényben. Nyami! Szeretnék minden reggelt így kezdeni. (NEM!)
    Gyorsan körbepillantva szerelős hétvégém lesz. A wc tartály ereszt. Ahhoz is meg van már az alkatrész csak meg kell javítani. A konyhaszekrény ajtóinak a pántjait ki kell cserélni mert széthullottak már. (ezt még be kell szerezni) Így nagyhirtelen ennyi. Jó volna valamerre kimozdulni ha jó idő lesz de biztosan kertészkedni szeretnének mamáék. Jó volna egy bográcsozás vagy szalonnasütés. Valami ilyesmire gondoltam. Esetleg készítünk valami egyszerű dolgot fából a gyerekekkel. Ezt még majd meglátjuk..
    A tegnapi napom nagyon szuper volt. Befejeztem a szigetelést és felcsavaroztam a lécvázat amire majd ma az OSB lapokat fogjuk csavarozni.Azt még meg kell vennünk mert kevés az ami megmaradt a tetőre használtból. Mivel nem egy nagy munka ezért ezt szerintem ma be is fejezzük. (remélem)
    A kőművessel is majd kell beszélnünk hogy mielőbb kezdje meg ott a javítási munkákat.
    Szép napot mindenkinek.

Aktív témák