Hirdetés

Aktív témák

  • bim

    veterán

    Jó reggelt.

    Már 3óta fent vagyok.Egyszerűen nem tudtam aludni. (menten szélütést kapok ettől az óósenes gumibilltől!) Valahogy nem tudtam aludni és gondoltam ideülök olvasgatni.De ha már netezek akkor használom inkább a kis gépet. na az erre kötött bill kiborít teljesen.
    Tegnap befejeztem imrus faautójának a készítését. Nem lett egy nagy szám. A végét leegyszerűsítettem mert képtelen vagyok olyanra elkészíteni amilyenre szeretném. Időm sem volt rá rendesen és megfelelő szerszámom se.Zsaninak is összedobtam egy egyszerű kis akolt a malacainak és tyúkjainak. Ez még ninncs kész de jó úton haladok.A gépemnek megcsináltam az alsó lapját amire szépen rárögzítettem az alaplapot és a tápot. Ma reményeim szerint befejezem az akolt és a dobozkámat is.
    Tegnap szomorú esemény is történt. Sajnos elütötte kormiciicust egy autó. Zsani olyan sírást rendezett hogy hirtelen nem is tudtam mit tegyek. Vígasztalajam vagy felpofozzam hogy észhez térjen. Inkább megölelgettem és megnyugtattam hogy a marradék 8 cica is elég...
    Most kikapcsolom a gépet, kihúzom ezt az átkozott bill.-t és szétverem. Esetleg még ugrálok is rajta..... :(((
    Majd teszek fel képeket az ügyködéseimről csak meg kell reparálnom a fényképezőmet.
    Szép napotmindenkinek.

Aktív témák