Hirdetés

Aktív témák

  • bim

    veterán

    Jó reggelt.

    Ma reggel is valami elképesztően gáz az internet sebességem. A @ tele van már ezzel. Érdekes hogy nap közben semmi gond. Este 8-ig tökéletesés utána sznte azonnal belassul. mivel sokáig dolgozom ezért nekem csak a lassu netből jut. Tegnap mikor jöttem haza fúrtak faragtak valami munkások. Állítolag matávnetet hoznak a házba és annak vezetik a kábelját. Na majd rákeresek hogy egy 20mega körüli net mennyibe kerül náluk.
    Tegnap folytattuk a zsindelyezést. Olyan 40 m2 üthettünk be. Egy órával kevesebbet tudtunk dolgozni mert elértük a tetőablakokat és azok ha minden igaz ma jönnek meg németországból. Nagyon bízom benne hogy ez így is lesz mert nagyon bután fogunk nézni ha ez mégsem így lenne...
    Végre tegnap nem fújt annyira a szél. Nagyon boldog voltam ettől. Hihetetlen mennyire lerombolja a munkakedvet a szél. A tetőn nagyon irritáló munkakörülmény tud kerekedni egy pillanat alatt..
    Játszanom kellene a Shelshock2-vel de nem nyúltam hozzá jó pár napja. Annyira azért nem jó az a játék.
    Szép napot mindenkinek.

Aktív témák