Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • epahladin

    csendes tag

    válasz szeva000 #4110 üzenetére

    Tévedésben ne élj. Köszönöm a feltételezést, megmondom őszintén jól esik. 20 év jahj :) Nem mondom meg hány éves vagyok, de a 20 lassan kétszer is belefér. :U

    Egyetlen szóval sem mondtam, hogy marhára ismerem a szünetmenteseket és azok belsejét!
    Sosem láttam ilyet belülről!
    Nem vertem a nyálam csak azt szerettem volna kifejezni, hogy össze tudok kötni egy szünetmentest egy PC-vel, tehát nem velem van (volt) a gond. Az állításod viszont vitatnám, félvezetőkből írtam szakdogát és 15 éves korom óta szoktam bohóckodni forrasztópákával is, néha... :))

    Én csak azt olvasom oldalakon keresztül, hogy smart így, smart úgy. Gondoltam megosztom a mi történetünket is...

    Hmm, ezeket javítod? Rá tudnál nézni akkor a mostani, szekrény mélyén levő zúgó kattogó berregő smart-ra? Mert sajnos így eladni sem tudjuk. Legalább kis pénz visszajönne belőle.

    Viszont ha 10 éve szerelsz ilyeneket, akkor van róla sejtésed, hogy az első kettő miért szállt el az írt körülmények között. Légyszíves oszd meg kérlek :)

    Tehát még egyszer:
    Én csak azt osztottam meg, hogy mi hogyan jártunk a smartokkal és hogy 5 éve tökéletesen mennek a sima RS-ek. Fogalmam nincs miben különböznek a színusz kimeneten és az 1 évre jutó elfüstölésen kívül, és ezt nem is hangoztattam!
    Csak tapasztalatot írtam. Ennyi :)

Új hozzászólás Aktív témák