Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MR007RM

    addikt

    válasz Kasya #8006 üzenetére

    Nekem a másik jobban bejön, de tudom igazad van azért is vaciláltam. Színt akartam utólag belekeverni és kicsinyítettem a jobb összkép miatt. (Rengeteg fotóm homályos, életlen lett.....akkor bárcsak visszanéztem volna) (A flickr-en egy szerintem jó fotós a másikra szavazott. :D)

    Figyelem a sok jó fotós munkáit és szeretnék hasonlítani hozzájuk akkor is ha telefonnal manipulált fotókat szülök. :R Mindig is álmodozó voltam mint a telefonom megalkotói. A mai telefonoknál nem a kamera a legfontosabb elem, talán mert nem bíznak benne, vagy nem tudnák a fotós világ számára érdekesen veszélyessé tenni. Azt gondolom ha egyszer már jó rég el lehetett érni egy ilyen szintet mobillal, akkor innentől bármi lehetséges lehetne. És továbbra is ebben fogok hinni, míg valaki meg nem hallgat............

    Pár nap múlva újra a balcsin leszek és kifejezetten a minőségi fotókra fogok utazni akkor is, ha a mai telefonokat nem erre találták ki. :)

    [ Szerkesztve ]

    MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

Új hozzászólás Aktív témák