Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #57527808

    törölt tag

    válasz juliabrilke #31879 üzenetére

    többet eszik az amd, ez sosem volt kérdéses. de ha már ennyire lovagolsz ezen, akkor számold ki, hogy mennyi idő után térül meg a freesync vs gsnyc monitor árának különbsége a villanyszámában.

    amúgy negyed és fél milla közötti összértékű gépnél ez szerintem nem szempont, vagyis télvíz idején inkább előnyös a nagyobb fogyasztás és hőtermelés. nem véletlenül használtam r9 290 és 290x-et az elmúlt 3 fűtési szezonban.

    (#31878) justflash
    a tizenakárhányadik doki szerint tavasszal ki fogom tudni nyomni a százat, vagyis akkor jár le a fél év gasztro kínzás mlm-es rettenetekkel kombinálva (nuku fehér liszt, élesztő, tej, + förtelmes ízű de annál drágább mlm ganyé). szóval állítólag rendbe fog jönni. már az első dokinak is könyörögtem, hogy nézzenek rá valami géppel (mr, ct). milliós nagyságrendű mínuszok voltak már akkor is ebből kifolyólag, bőven megért volna akár 50-100e forintot is egy értelmes vizsgálat, de mindegyik jobban tudta "nálam" (visszajelzések alapján), hogy mi a bajom. most megnézték "mezei" ultrahanggal, és látszott a folyadék, ami miatt még egy fekvőtámaszt sem tudtam lenyomni a gipsz levétele óta. valami javulást vélek felfedezni, de majd tavaszi kontrollnál kiderül.
    szóval egyelőre elbohóckodok kontrollerrel, az alternatív egeres témát jövőre hagyom.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák