Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rick4

    félisten

    válasz macilaci78 #83013 üzenetére

    Nézd, végülis erre is van esély, ahogy rád eshet egy meteorit, egy repülőgép, beléd csaphat a villám, vagy akár lehet lottó ötösöd is, de azért amellett ne menjünk el, hogy te se, más se hallott ilyet, nem hogy ismeretségi körben, de se hírekben se máshol nem volt ilyesmiről sosem szó. Ennek az egyik oka, hogy a mai gumikat elég jól megcsinálják, annak ellenére, hogy sokan nem a megfelelő méretű- súlyindexű gumikkal járnak, mert a gyengébb volt az olcsóbb, nem hallani ilyen történetet.
    Ráadásul én autóalkatrészekkel foglalkozom, több mint 13 éve tartom a kapcsolatot kb 1000 rendszeresen visszatérő ügyféllel, rengeteg autós fórumot, csoportot, weboldalt, facebook oldalt látogatok napi 12 órában, és én is csak annyit tudok mondani, hogy se saját, sem ismerős körben, sem ügyfelektől nem hallottam soha ilyen sztoriról.

    Amennyiben ilyesmi megtörténik, az megtörténhetne egy régi, kidobásra ítélt gumival is, és persze megtörténhet gyártási hibás vadiúj gumival is, de magad is tudod, hogy nem történik.

    Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák