Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • WindyJoe

    aktív tag

    válasz fecus #19372 üzenetére

    Nahát, nekem is pont van egy ilyen, remekül állja a helyét a fiók mélyén... ;]

    A Biciklis témára:
    Vannak idióta biciklisek. Szinte hetente jön szembe a fekete sas utcán a biciklis sávban valaki keróval. Az Anna kútnál meg más nagyobb utakon is úgy teker át, mintha sérthetetlen jedi mesternek gondolná magát. A járdán biciklizést én is rühellem, pl a tecsó mögött a piarista előtt nincs 5 perc, hogy ne menne el egy biciklis a járdán, pedig ott a széles és nem is forgalmas kocsiút. De pl a Szűcs utcán menjen már valaki végig biciklivel. Mindkét fele a Szilágyi utca felé egyirányú, tehát gyakorlatilag egyik irányba sem lehet rajta végigmenni. Mivel többnyire sok a parkoló autó nem érdemes szembe menni, mert nem lehet az út szélére húzódni, nyilván a járdán fog menni az ember. Erre ezek az idióták ma is ott álltak és a járdán igazoltattak egy nőt. Persze a gyalogosforgalom azon a részen gyakorlatilag 0, de ha van is simán el lehet férni. Igaz, lehetne menni a Kossúth Lalán, vagy a Csongrádin, de egyrészt jóval hosszabb, másrészt 5× nagyobb az esély, hogy egy kis utcából kihajtó idióta elcsap a kereszteződésnél, ahol a bicikliúton elsőbbségem lenne...
    Én bevallom tekerek, mint az őrült, de azért ahol elsőbbséget kell adni, ott meg is adom.
    Ez is csak pénzszedési fogás, különben nem ilyen helyekre állnának ki, hanem ahol tényleg megoldható másképp a közlekedés. Vagy pl bírságolhatnák a járdán álló kocsikat, abból is lenne pár milliós bevételük és legalább el lehetne férni babakocsival is...

    Ki korán kel, egész nap álmos és fáradt lesz! (:

Új hozzászólás Aktív témák