Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TheReMiXeR

    senior tag

    KV2 : Árlistát kérnék (mert viszem a konkurenciának, mert a neten is fönt van de mind1)
    én : sajnos csak a neten van árlistánk (a nagy f@szomat adok neked 6 oldalas árlistát hetente 1-2x, mindezt már legalább 10éve, hogy ne vegyél semmit és hogy a konkurenciának elvigyed)
    KV2 : majd maguk is úgy járnak mint XY bolt, 30%-os visszaesésük lesz
    én : már 50%-nál járunk de ennek semmi köze annak, hogy nincs árlistánk (mondom van, de neki nem adok soha többet)
    KV2 : (téma váltás) vettem egy brádör szkanös nyomtatót és maga el sem tudja képzelni, hogy az milyen jó (gondolom a teszkóban sikerült hozzájutnia...) és a szkenner az milyen fantasztikus (itt még részletezte, hogy mi is az a szkenner)
    én : aha (lesem az eget)
    KV2 : az egér kakiból sztálin fejet lehet nagyítani, annyira jó ez a szkenner és milyen jól nyomtat...
    én : aha (lesem az eget)
    KV2 : na majd meglátja mennyire vissza fog esni a forgalmuk
    én : hm, lehet, de eddig idén csak Ön szeretett volna árlistát kérni (itt kamuztam egy kicsit, mert legalább még vagy hárman akartak idén árlistát) és mivel az Ön vásárlása még soha nem érte el a 0,00000001%-ot ezért nem vagyunk megijedve.
    KV2 : viszlát
    én : rágyújtottam

    KV2-őt a múltkor már kolléga próbálta megsérteni, de nem jött össze. Akkor szerette volna azt bizonyítani, hogy egy C64-nek sokkal jobb a grafikája mint egy mai Geforce kártya, mert bizony ő rákötötte a tévére és qrvajó a képe a komodorjának...
    Kolléga erre az infóra csak annyit tudott tenni, hogy fölállt és ott hagyta emberünket a pultnál...

    Egyébként meg, hál'istennek sok hülye nincs, vagyis újdonságot nem tudok írni, de azért zajlik az élet. A sok fog röntgenes beutalóssal nem akarlak benneteket untatni.
    Mondjuk tegnaptól már pecsételjük a a beutalókat. van "kiadva" pecsétünk és nyomunk rá egyet, majd átküldjük az illetőt a fogászati kellékes boltba, ami mellettünk van, lób@szó táblákkal meghírdetve... Az a legjobb, mikor kivárják a sorukat, és a pendrájv, tintapatron vásárlások után rákérdeznek a fog röntgenre... NOKOMENT

    Na jó hétvégét és erősődő bevételeket! (ne csak áremeléseket :( )

    ui: KV2 = komoly vevő kettő (ebből nekünk van legalább 10)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák