Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kaviat

    tag

    az elmúlt napokban 2 apróság volt (415play).

    - egyszer (pontosabban pont talán szerda éjfél után) valami frissités vagy maintenance miatt elérhetetlenné vált, folyamatosan pörgetgette a belső diszkeket (amik szinte teljesen üresek, mivel mindent átkiköltöztettem a külső usb3as diszkre, hogy majd ha megjönnek az új diszkek át tudjak költözni a végleges helyre), még pingelni se lehetett, megnyomás után a nagy kék kikapcs is csak villogot, de több mint 10 perc után se indúlt újra. szóval szumma több mint félóra várakozás utáni alárugástól rendesen elindúlt és azóta jól megy. lehet valamit frissitet? valami rémlik, hogy talán szerda és szombat éjfélre van valami schedulálva..

    - a DS-ben 800 KB/s -ről levettem 100-ra a visszaosztást, mert távolról lassan tudtam átmásolni egy filmet (nekem sincs erős felfele netem, a remote site-on pedig még gyengébb a net, ezért döntöttem stream helyett, hogy ráhúzom a mac-emre és airplay-el nyomom rá a helyi tv-re a filmet). a visszaosztás lassitása miatt talán, vagy mert a DS röccent egyet az ncore szépen egyenként stoppedre tette a visszaosztásaimat. miután a filmet áthúztam, vissza 800-ra, DS service restart után 10 akárhány perc várakozás után megint jók lettek az ncore visszaosztásaim. kicsit megijedtem, vagy 2 tucat aktív torrent futott ép, tudom hogy nem egy napon múlik, de sajnáltam volna a több mint 8 éves accountomat.

    ettől a 2 apróságtól eltekintve elégedett vagyok a 415play-el !

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák