Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Patice

    Topikgazda

    válasz TheProb #15995 üzenetére

    TM-et használok már több, mint 2 éve folyamatosan. Netem 50/30-as DIGI (most), előtte 20/10 volt. TM sebessége korlátozva nap közben, hogy maradjon a netezéshez is sávszél, este majdnem full sebességre engedve, de szintén szabályozva.

    Általában 3-400 torrent fut, max. 5 egyidejű letöltés engedélyezett (alap) +

    Max peers per torrent: 50
    Max peers overall: 200

    DS213-as géppel így bőven marad erő a torrent mellett a filmnézéshez és akár közben fájlműveletekhez is, akadás nélkül.

    DS115j tényleg nem egy erőgép, de szabályozd be te is a peer-ek számát + a sebességet és akkor szerintem rendben lesz. A 24/7 üzem és a sok seed úgy is többet számít, mint a minél nagyobb letöltési sebesség. :K

    (#16004) lajos75:

    Speckók alapján szerintem a 100/50-es nettel még elbírhat, de ajánlott leszabályozni, ahogy fentebb is írtam. Aztán látod mennyit bír. 500/100-as netnek csak akkor látnám értelmét, ha erősebb vasad lenne, vagy a NAS-on kívül más eszközzel is torrenteznél mellette, vagy többen torrenteznétek ezzel az előfizuval. Amúgy szvsz. felesleges 100/50 után. :K

    Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

Új hozzászólás Aktív témák