Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Antonio

    senior tag

    válasz Jenne #165472 üzenetére

    Szia Jenne,

    azért írok neked mert olvasom hogy hirsch szíjad pillangó csatod van.

    pár (~100) hozzászólással korábban [link] már írtam hogy a nemrég kapott Tissot PRC 200 al (T0554271605700) bőr szíjas órám pillangó csatja folyamatosan kikapcsolódik, ami elkeserítő (jól csatolom be, nem vastag a csuklóm stb). Ha a kezem nem nyugalmi pózban van, nagy esély hogy legalább az egyik szár ki kiugrik, (kabátfelvétel, cipőbekötés, bármilyen mozdulat amikor is a csuklóm közel derékszög fele tendál és az óra a hajlatban van ... .)

    nem is értem de tényleg hogy tudtak egy ilyen béna konstrukciót jóváhagyni egy ha nem is csúcs de azért neves óramárka automata szerkezetéhez.

    Csatoltam egy képet itt látszik hogy a csat nagyon kicsi úton nyit zár, elég egy pár mm elmozdulás és már ki is nyílt (bár a képen nagynak tűnik de ugye ez kicsit nagyított kép), ez nem lenne baj de a csat a bőr felületéhez közel esik, elég egy kis feszülés és kész ... bármikor ha kicsit derékszög felé feszítek a csuklómmal már nyílik is ... ha a nyitó gomb a bőrfelülettől kicsit távolabb lenne már talán meg is oldódna a baj. (valaki ugyanezt mondta már)

    kérdés tudnál egy képet csinálni a te hirsch csatod konstrukciójától? Kíváncsi vagyok milyen ...

    (vagy bárki más)

    egyébként furcsállom hogy másnak ez nem probléma? (tényleg normális átlagos talán még vékony is a csuklóm) vagy csak ez tissot pillangó csat széria ilyen elcseszett konstrukció? :F

    ui.:
    egyébként ez ez első komolyabb órám, illetve pillangó csattal is most találkoztam elsőre, szóval lehet fölöslegesen kérdezek/beszélek mivel kb mindegyik pillangó csat szerkezet ua ezt tudja ... (?) de remélem vannak azért zárszerkezet különbségek ...

    [ Szerkesztve ]

    Samsung 65KS8000, Denon AVR-X2400H, White Heco Music Style 500 front, Heco MS Center, Heco MS 200F Satellite, Sub: Dynavoice T12, Zidoo X9S, Synology DS216+II, Dell precision 4800

Új hozzászólás Aktív témák