Hirdetés

  • Kiszivárgott egy lista a várható Lunar Lake modellekről

    ph Eszerint az Intel Core Ultra 200V sorozata kilenc modellből, köztük egy Core Ultra 9-es példányból állna.

  • Retro Kocka Kuckó 2024

    lo Megint eltelt egy esztendő, ezért mögyünk retrokockulni Vásárhelyre! Gyere velünk gyereknapon!

  • Cryptmaster teszt

    gp A toll erősebb a kardnál – főleg, ha azt írjuk le vele, hogy mithrilpenge. De szavaink ebben a játékban nem csak acélt és varázserőt képesek megidézni, hanem az egész világ sorsát megváltoztatják.

Új hozzászólás Aktív témák

  • Alvin66

    csendes tag

    válasz macikos #4331 üzenetére

    Ja, azert teszem be mindig a Rolexet, hogy egy kicsit az agyadra menjek... :)

    De viccen kivul, a Casio napelemes ugy jo ahogy van, huszonegynehany ezrenkent veszi az ember, ha kibir par evet, akkor mar OK. Aztan ugyis ujat veszunk, ahogy Tomcsi irta is.

    Az Omegaval nekem az a bajom, hogy draga, de ugy, hogy nekem nem adja azt az erzest, hogy draga oram van, csak azt az erzest adja, hogy sokba kerult az oram... Nekem ez nem ugyanaz. A mar unalomig emlitett tipussal van egyedul az az erzesem / illetve lenne / hogy az araert annyi erteket hordok a karomon, amennyibe kerult. Lehet hogy nem tul erthetoen irtam le... Egy masik peldaval hatha jobban ertheto> soha nem adnek annyi penzt egy BMWert, amennyibe kerul, mert mindig ugy ereznem, tulfizettm. Viszont ugyanannyi penzt barmikor megadnek egy G Merciert, soha nem ereznem ugy, hogy nem kaptam annyi erteket, amennyiert vettem, sot ugy ereznem, meg egy kicsit tobbet is kaptam, azaz jol jartam.

    Bevalljuk vagy nem, mindannyiunknak kell az a bizonyos jol jartam erzes, amikor vasarolunk.
    Ha a vasarlas utan ugy erzi valaki, hogy az elado jart jol, akkor az nem nagy orom...

Új hozzászólás Aktív témák