Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nostromo73

    tag

    válasz seiko #18395 üzenetére

    helló
    én is körülbelül erre a 100-130 ezer Ft köröli összegre gondoltam amit kapni szeretnék érte ,
    amikor bevittem az Andrássy út 64 Orex szervizbe hogy méretre igazítsák a szíját , kértem az órást hogy nézze meg a szerkezetet hogy esetleg kábé hány év múlva kell olajozás tisztításra hozni ( újonnan vásároltam az órát , de azt nem tudom hogy előtte mennyit álhatot raktárban vagy a boltban ) általában 4-5 évet mondanak amikor ez esedékesé válik egy óránál , szóval az órás rátette egy szerkezetre , a mi egy monitoron írta hogy mennyi a járás pontossága azt mondta 8 másodpercen belül van az érték , napi gyakorlatba nekem hozza a napi +4-sec pontosságot , utána ránézett a billegőre azt mondta szépen megy 360 fokban körbe ( mondjuk ezt nem tudom hogy pontosan mit jelent ) de a lényeg hogy szerinte nem állhatott sokáig az óra , úgyhogy 4-5 év múlva lesz esedékes a szerviz vagy ha elkezd késni ,
    elnézést hogy bő lére sikerült az írásom ( ha valakit esetleg érdekelne az óra , itt is megkereshet )

Új hozzászólás Aktív témák