Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hdman

    őstag

    Végre megjött az órám. Citizen AT0660-64E, Eco-Drive, Titanium.

    A következő rész szabadon átugorható :))

    Europában nem forgalmazták, kb 160ezer volt az új ára. Kerestem mindenhol, de nem igazán találtam fekete számlaposat. Mindenhol out of stock. Egy olasz webshopban rendelték volna meg, de aztán kiderült, hogy ott sem pálya, csak véletlenül fentmaradt az oldalon. (sejtettem amugy).

    A FB oldalon valaki megtalálta ezt az órát, valami észlény típusszám nélkül hirdette... :(

    99,99 dollár kezdőlicittel volt kirakva, amerikai óra és ékszerbolt eladó, +25 dollár szállítás. Gondoltam, ha 150 dodóig elmegy, akkor elviszem, mert már régóta teszik ez a típus, plusz chronom még nincs. Végül megállt 127,50 dolláron, ami szerintem egy vicc ár érte. Az eladó kikötötte, hogy nem fogja giftként feladni, szóval vártam a vámosokat. Ehhez képest old used clock, as gift, value 27 usd :DDD

    Augusztus 11-én adták fel, 19.-én már Budapesten volt, azóta semmi státusz, erre ma megjött. Durva, hogy BP-Sopron ugyanannyi idő volt, mint USA-BP :D Az óra nagyon szép állapotban van, csak egy szemet kell kivetetnem :)

    [ Szerkesztve ]

    Sopron city :)

Új hozzászólás Aktív témák