Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • blakey

    titán

    válasz kisza25 #30233 üzenetére

    Néha erősen gondolkodom, hogy én is így álljak. Nagyon sok az olyan autós aki sz.rik bele, hogy a másik normálisan parkol és annyi fáradságot nem vesz, hogy ha nem tudja teljesen kinyítni az ajtót akkor oda teszi a kezét, hogy ne sérüljön egyik autó sem, nagyon vigyázok mindenemre így az autóimra is, ennek ellenére mindig van olyan paraszt aki okoz egy-két kellemetlenséget és sajnos nincs kivétel, akár otthon a zárt parkolóban akár utcán legyen az autó. 1 hete rákényszerültem, hogy fedett garázsban béreljek parkolóhelyet, mert a saját parkolóhelyemen már nem érzem úgy, hogy biztonságban lenne az autóm és meguszná karcolások nélkül. Tudom, túlságosan aggódok de próbálok vigyázni, ilyen vagyok, az elkerülhető dolgokra érzékeny vagyok és ezek pont olyanok, apró, 2 másodperces odafigyelésnek minősülnek és senkinek sem lenne gondja. Mindig távol parkolók a bejárattól és a gyalogos útvonaltól. Bár apró karcolások voltak a nemrág eladott, 9 éves autómon, de némileg ki lettek javítva, úgy került eladásra mintha most gördölt volna ki a szalnból, többször is rákérdeztek, hogy biztos 9 éves? :D

    ELADÓ: iPhone 12 Mini gyári, bontatlan, fekete szilikon tok *** " Aki udja, csinálja, aki nem, az tanítja" - G. B. Shaw *** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

Új hozzászólás Aktív témák