Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kornel

    veterán

    válasz biker #26551 üzenetére

    Ennyi.
    Ezt nem érti meg senki, vagy lehet különböző országban élünk 😂
    Ami biztos, tesom 6 éves fia szintén kapott a nagyszülőktol 3-4 éve egy szánkót, szintén kb. ennyiszer volt alkalma használni. Szegény gyerek azt se tudja mi az a hó lassan.
    A másik meg az, hogy egy zsír új, a teszteken jól szerepelo negyevszakos a jobb, vagy egy budget téli/nyari? Ne adj isten egy 7-10 éves teli vagy nyari?
    Illetve ha már fent van a téli, melyik fog hamarabb megállni +20 fokos aszfalton, ami a napokban is lesz? (Nyari -negyevszakos- téli lenne a sorrend)
    Én simán felraktam évi 15k km-re egy középkategóriás apollo negyevszakost, ráadásul azert power is van, 140ps 178Nm.
    Eddig még életben vagyok, a többi majd kiderül. 😂

    Tboy: gumis topicban többen voltak matraban es az alopkban is hóban a CC-el, pozitívan nyilatkoztak róla.
    Én havonta megyek szilvásvárad mellé (balatonba), mégis fel mertem rakni egy negyevszakost, ráadásul nem is az A brandek közül valót.
    Egyébként utobobbi években ott sem volt 1 nagyon max. 2 hétnél tovább hó, annyi, hogy később olvadt el, nem a szokásos 1-2 nap alatt, mint fent a nagyfaluban.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák