Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sati1984

    tag

    válasz JSaN #2729 üzenetére

    Csatlakozom: "világéletemben PC-s voltam" - én is, annyi különbséggel, hogy én 2010 körül elkezdtem PES 6-ozni kontrollerrel online, azon tanultam meg az analóg karral irányítást. Utána kicsit később a FIFA sorozatot toltam kontrollerrel, aztán 2015-ben jött a Rocket League, amit szintén... szóval van azért kontrolleres cucc is bőven, amit játszom

    Klasszikus PC-játékokat (TPS-ek, FPS-ek), amiknél az egérrel kell célozni, sosem játszanék kontrollerrel, tehát Decken sem hiszem, hogy fogok... De ott van seregnyi platformer, meg single kalandjáték (pl. a Disco Elysiumot már nem kezdem el gépen :) ) amiket tényleg jobb kontrollerrel játszani, vagy legjobb esetben is mindegy. Direkt bevásároltam kontrollerrel jól irányítható játékokat is, meg már egy ideje fenem a fogam a Deckre, hogy azokat a single játékokat, amiket gépen nem kezdtem (még) el, mert a gép előtt mindig inkább PUBG-zek meg RL-ezek :D végre játszani tudjam. És ebben a legjobbnak a sleep mode ígérkezik, bármikor abba lehet hagyni a gémet, ha valamit el kell intézni, és képkockára ugyanott tudod folytatni. Így a single játékok nagy részét, kb. az említett TPS és FPS kategórián kívül át tudom "költöztetni" Deckre.

    Várom :D :DD

    Intel Core i5-9600K | 56 GB RAM | RTX 4070 12GB | Oculus Quest 2 | Beat Saber magyar csúcs pár pályán :-)

Új hozzászólás Aktív témák