Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -Faceless-

    őstag

    Sziasztok!

    Volna egy 'kis' problémám. Gép újratelepítés óta, gondoltam kipróbálok néhány régi játékot. Gondoltam leszedem a dotát, rákattintottam a letöltés gombra, lejött, utána a play gombra, és újra tölteni kezdett 'workshop content'-et, amiről egyébként előtte leiratkoztam, végez megint play, megint elkezd tölteni 2 frissítést, ezt eljátszottam kb. 10-15 alkalommal. Ezekután befejezte a töltést, és nyomnám a játékot, de felugrik kb. 1 mp-re a töltő ikon, és kilép. Még meg sem nyílik a játék gondolkodik kb egy másodpercig, és force close.
    Felidegesítettem magam, neten nem találtam rá kuglizással semmit gondoltam a workshoppal akadt be valami.
    Most a gta 5-öt töltöttem 5 órán át, lent van, nyomok a play gombra, felugrik a social club ablaka gondolkozik kettőt hiba üzenet nélkül kilép.

    Tiszta telepítés, win 10 pro, legfrissebb driverek, ssd-ről menne.
    A log kiolvasásához nem értek, de egyértelmű dolgot annyit találtam, hogy az installscript töltése sikertelen. A többi jónak tűnik első ránézésre fél 1-kor.

    Van erre valami megoldás, vagy valami (mert rohadtul kezdem unni a steam szarakodását)?

  • -Faceless-

    őstag

    válasz wjbhbdux #97346 üzenetére

    Adminként futtattam, és Program Files-ben van...
    De megpróbálom majd még egyszer.

    Edit.:

    Nope semmi, továbbra is hibaüzenet nélkül egyszerűen nem engedi felrakni.
    Kipróbáltam más játékot is, pl. a Portal 2, és Planetary Annihilation felment gond nélkül, a Gta, és a Dota nem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák