Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vertigo18

    addikt

    Megint gáz van... :/

    Steamen megvettem a Dead Island - Riptideot, felraktam, majd az első indítás után ugye ellenőrzi az "összetevőket". Nah, ezt most nekem 26 órája csinálja... Egészen pontosan itt akad el:

    "Első telepítés folyamatban... Telepítés alatt: Visual C++ 2008 SP1 Redistributable Package (x86) (3/1. lépés)"

    És ennyi... Ez pörög perpetum mobile... Azért, hogy ne azt gondoljátok, hogy csak veletek próbálom megoldatni a gondjaimat, leírom, miket próbáltam eddig:

    - hagytam ezt itt fent futni... 2 óra után meguntam. Leszedtem manuálisan a fenti C++-t, ezt, amelyiket fel akarja tenni... elindítom, felvillan, és ennyi...

    - leszedtem egy másikat, 2012-est, miután már a fenti kettővel sokszor próbálkoztam, nah az probléma nélkül felment. De utána, amikor indítom a játékot, ugyanaz az effekt...

    - leszedtem egy 64bit-es pakkot, indítom, ugyanaz... felvillan valami, és ennyi...

    - belevertem a falba, és fáj a kezem... ettől sem oldódott meg... :W

    Windows 7, 64bit...

    Minden választ meghallgatok! :R

    Basszus, egyszer csak megjelent, hogy "repair Visual C++", és 20 perc után megoldódott... Már csak azt nem tudom, előtte mi futott ugyanezen két órán keresztül...

    [ Szerkesztve ]

    Vásárolnék M.A.G.U.S. kiadványokat! Pm me!

Új hozzászólás Aktív témák