Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    Nagyon nem vergődtem vele...de ha a kupon csak jövőre jó,olymindegy,úgysincs időm se,kedvem se hülye játékokkal játszani kuponokért,ha akarja,adja.
    Egyedül ami érdekel gém,az az új Serious Sam,megfogadtam,idén nem gyűjtök több "szemetet",majd jó lesz,mert olcsó alapon,javaslom másnak is,gondolja át...Remek példa,a tavaly igaz bagóért vett Bioshock 2-m,amit azóta sem tettem fel...gondolja át ezt mindenki,nem hiszem,hogy egyedül vagyok ilyen példákkal...
    Inkább veszek valamit,ami konkrétan is érdekel.Játékom van épp elég,mostanság amúgyis a BF3 megy,és marad is,a Steamet meg se nyitnám,ha nem lenne ez a napi akció mizéria(hátha lenne a Serious olcsóbban,-25% van,DE nincs határidő,szóval idén elvileg minimum ez marad,nem kapkodom el,ha lesz kevesebbért,veszem,ha nem,akkor meggondolom 2 ünnep között.Esetleg hátha lesz rá kupon is,bár kétlem,de ki tudja,az érdekelne,DE az is csak akkor,ha ennél nagyobb akció nem lesz rá.
    Valahogy ennyi év után kezdek rájönni,mennyivel jobb pár játékkal TÉNYLEG játszani,mint veszegetni mindent,mert olcsó,vagy mert régebbi menő cím,elvileg No.1,bagóért...Rájöttem,hogy a Mass Effect 2-t se fogom talán feltenni se soha...mert idő kevés,és akkor már inkább multizok.Multira vagy coopra meg minden évben jön 2-3 cím...

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák