Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Formaster

    addikt

    válasz föccer #34274 üzenetére

    Az eddigi legnagyobb :C

    (#34273) icons: Több hiba volt, de ez nem gond még ilyen alacsony szinten. A meccset simàn megnyerted volna, ha a 4gate szebben van idözitve. Azt javaslom keress egy jo 4gate leiràst, ird ki vagy nyomtasd ki, és gyakorold 10-15-ször AI ellen. Ha kell többször is, addig amig nem érsz el egy megközelitöleg jo idöt, mert ez nem volt annyira jo. Màsrészt a rocknàl mindig javallot egy "örszem pylon", hogy halld ha ütik a rockodat. Tovàbbà, ha a bent vagy a bàzisàn, mindig az elsö javasolt célpont a szedö. Persze szitutol is függ, mert ha 4 gate-re megy, akkor inkàbb a cyber core, de gatewayt semmi esetre se kezdj ütni, mert az idöpazarlàs.

    (#34275) zack: Megnézem a tiéd is.

  • BeLucZ

    addikt

    válasz föccer #34274 üzenetére

    ez hatalmas ez a rész, olyan cukin tudják megcsinálni a karaktereket :)

    (#34257) zack: nah, azért valamit csak ért a 6 órán keresztüli fejtágítás :D
    mondom, ha eredményt akarsz elérni, játsz sokat és seggeld be az egységeket meg pár taktikot, alapstratégiát, tanuldd meg mi mi ellen jó, ezen ismeretek nélkül gyakorlatilag felesleges időpazarlás, mert mindenki át fog rajtad gázolni.
    ha meg látod hogy valaki bevédekezett, expelj, építs még brutálisabb sereget, védekezz te is, nem kell erőltetni, sokszor droppolni se lehet mert turretekkel bevédik magukat, de azok általában nem sokat értenek a játékhoz, többnyire 1 baseban gondolkodnak, amivel semmi gond nincs, ha timingol az illető

    timingra figyelj még, nagyon-nagyon lassú vagy még, fel kéne pörgetni magad, de ehhez már rutinszerűen kell mennie mindennek, nem olyan nehéz játék ez, ha ismered a dolgokat benne , de ezt mondtam is skypeon is hogy nem az a könnyen emészthető game :))) nyilván sosem fogsz tudni mindent 100%-os hatékonysággal végezni, de nyugodtan elküldhetsz majd egy droppot, kijelölt útvonalon, amig otthon leraksz még pár barackot, meg fejlesztesz közben. csak mondtam most egy példát, ha jobban megy majd a game, akkor majd fogsz tudni több mindenre figyelni, ez engem is zavart az elején, nekem is más elképzelésem volt anno az RTS játékokról, de azok kis fikadarabok az SC2-höz képest összetettségügyileg
    ez blizz game, nincs mese :)

    (#34269) icons: ha látod hogy dupla gázzal nyit, akkor ha nem is hozol obit, de legalább a mainre elszórva 1-2 canont dobj le, mert a P-k nagyon szeretik DT-kell meg lepni az ellent és ez már sajna alacsony szinten is igaz, de ha visszavered akkor instant win, én is szoktam DT-zni csak én instant warpolom be az ellen mainjére timingolva, ha ügyesen csináltam mindent, legkésőbb 7- perc körül ott van(mondanom se kell, ha nem figyel oda, akkor 3 másodperc alatt meghal minden szedője) bewarpolva a bázisára, eddig 1 kezemen megtudom számolni, hogy hány ember tudott kezdeni a helyzettel valamit, főleg ha egyszerre 2 prismet küldesz 2 különböző irányból, hatalmas káoszt tud okozni, mert ha van is olyan okos hogy lehúzza a szedőket, mindenképp tudsz károkat okozni, ha okosan mikrózol a dtkkel, ki be droppolgatod, stb, és kiesik a játék ritmusából is, azt ha már sokat warpolgattál, archonná is alakithatod, az meg szintén büntet bio ellen

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák