Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • oxox

    addikt

    válasz sith7 #14084 üzenetére

    Nekem is erossen kihatassal van az aktualis kedvem/hangulatom/alkohol szintem/es akkor az asszony hangulatarol ne is beszeljek stb...
    Annak ellenere, hogy 3v3 es 4v4-ben is randommal jutottam fel aranyig, ugy erzem, hogy max ezust szinten vagyok a masik ket fajjal (zergel jobban megy meglepo modon...mondjuk az early jatek miatt csak)....

    (#14081) hajsza -ismerem a mondast, de nem ertek vele egyet...en sem nezegetem az etlapot, es az asszony se tegye, ha jot akar :)) (mert ha nekem lehetne, neki miert nem?!), az meg sosem jo szerintem ha az ember kifele kacsingat...akkor mar reg rossz.

    (#14083) LinogeOW -Isten hozott a klubban...engem 11-es streak utan se rakott fel ezustbe anno...aztan buktam ketto-t egymas utan, majd nyertem egyet...es csodak-csodaja felrakot....a helyezes semmit nem jelent 3v3-ban elso vagyok 1800-1900 pont korul (a masodiknak 1500korul van)....csak az szamit, hogy folyamatosan verd a gyengebbeket (ez milyen szepen is hangzott....igazi mai eletre nevelo modszer), es jo aranyban az erossebbeket.

    [ Szerkesztve ]

    Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

Új hozzászólás Aktív témák