Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rt06

    veterán

    válasz oxox #12703 üzenetére

    a lenyeg az, hogy a thor legi sebzese teruletre hat, ami azert lenyeges, mert a legi egysegek, minel kisebb a lotavolsaguk, annal inkabb egymasra amsznak, ha ugyanazt az ellenseges egyseget tamadjak

    namost, a muta lotavolsaga 3-as, ami azt jelenti, hogy tobben vannak egy lovesnyi teruleten, mint unnepek elott a tesco penztarnal, vagyis a thor 4 lovessel nem egy, hanem akar 6-8 mutat is le tud szedni, ami azert jelentos kulonbseg

    erre megoldaskent azt lehet alkalmazni, hogy a mutakat nem tamadassal kuldod, hanem sima mozgassal, s mikor a thor fole ernek, nyomsz egy stop-ot, aminek kovetkezteben ahogy voltak, megallnak, s elkezdenek loni az alattuk levo thor-ra
    ha jokor nyomod a stop-ot, ugyanugy mindnek lotavolon belul lesz a thor, viszont nem egymas hegyen hatan fognak allni, igy a thor splash sebzese nincs rajuk hatassal

    nem tudom, foccer azt a videot linkelte-e, amire gondolok, de volt mar egy korabban, ahol 12 muta ment neki 3 thor-nak, s magic box nelkul 2 thor marad, ming magic box hasznalataval 4-6 muta

    a dolog egyebkent nem ujdonsag, nem ertem az emiatti hozongest, aki jatszott broodwar-ral, talalkozhatott mar vele, hisz a valkyre (terran air-only repulo) es a corsair (protoss air only repulo) is hasonlo, teruletre hato sebzessel rendelkezett, amit ugyanigy ki lehetett jatszani (muszaj is volt, mert ott pl a bc-k is iszonyat durvan egymasra alltak, s azok picit dragabbak, mint a muta-k)

    persze ertelme akkor is, most is csak korlatozott szami repulo egysegnel van, mert 30 muta nem tud ugy elhelyezkedni, hogy a 3-as lotavval mind elerje a thor-t, de melle eleg tavol legyenek egymastol ahhoz, hogy a splash damage ne hasson tol sokukra

    amugy szerintem ez ellen lazadni, kb olyan, mintha azt hoznank fel, hogy a siege tank letalpalva azert szar, mert ha odaszalad a zealot - ne adj' isten radobnak egy marine-t - akkor nem lo ra

    p.s.: abbol kiindulva, hogy a broodwar-ban 12 ev elteltevel is bennehagytak, innen sem hinnem, hogy ki fogjak venni

    [ Szerkesztve ]

    Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

Új hozzászólás Aktív témák