Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • oxox

    addikt

    válasz h.adam.92 #12691 üzenetére

    hat a random jatekokat tekintve /tok mindegy hogy hany v hany/ nem nagyon szokott infestorral operalni senki...eddig talan ket-harom emberket lattam aki arra alapozott, es ebbol egy volt ugyes(ebb)..sunnyogott es kopkodte a vackokat...de az sem volt vegul nyero tact....lehet aztan ubertap, csak ez meg nem jott at....de inkabb ling+banling+muta a meno....vagy hydra-t nyomjak.

    Foccer- szerintem inkabb az a gond, hogy tul sokat jatszol gep ellen...1v1-ben (ugye mindig protoss vagyok), leginkabb zerg ellen utalok jatszani....a fal ugye kotelezo, proxy kizart.....mire osszejonne egy komolyabb zealot sereg, addigra ling+roach-al nem nehez oket szetszedni, hiszen amig a lingeket csapkodjak kopkodik oket szorgalmasan......tehat tamadas nem nagyon eselyes, amig nincs stalker+ egyebek...mire megjelennek a mutak-nahh az a konstans agyhalal....es meg a cannon se er ellenuk szinte semmit....mehet a kergetozes.....

    Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

Új hozzászólás Aktív témák