Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • oxox

    addikt

    válasz iSonic #12430 üzenetére

    jatszottam mindkettotokkel (pedig sokat nem jatszottam csapatban), mindketten normalis arcnak tuntetek...legalabbis velem full normalisak voltatok (pedig nem en vittem a csapatot), nem ertem ezt az adok-kapokot....menjetek aztan rugjatok be kozosen :DDD ...nekem mar bevallt (igaz nekem is meg a cimbinek is homalyos az az este)

    mas
    tegnap Mistrixx-el jatszottunk kettot -2W.
    Az elso nagyon kemeny volt PPvPT (PT mi)...az elejen elcsesztem nem kicsit...rushra szamitottam, de nem jott, aztan megerkezett, mikor elkezdtem volna elorebb beallitani a vedelmed....lecsaptak a bazisom....5ft-t nem adtam volna azert, hogy lehet meg belole valami...36 perces partibol a 28-ik percig olyan hatranyba voltunk, hogy ilyet meg nem eltem tul.....volt mikor az egyik tag seregenek az erteke kb 7000 nyersanyag volt (a masiknak kb 3500)...nekunk egyutt kb 2500....rohangaltunk ide-oda. Az volt a makunk, hogy nem figyeltek a gazdasagukra (igazsag szerint nemtudom mire figyeltek)

    A masodik is kemenynek tunt ZT-TP, de az visszanezve nem volt kerdeses....mutakat kergettunk, es feltunk, hogy addig a masik erore kap.....warpoltam 4dt-t a T bazisara, , es nem is foglalkoztam veluk (muta rohangalas volt a bazisunkon, es nem tudok meg annyi mindenre figyelni...probe-t menteni, egyseget gyartani, es mutat kergetni probaltam....mire visszaneztem a 4dt ugy kipucolta a terran bazist, hogy nem hittem a szememnek (vissza is neztem a replayt :) )

    Mistrixx majd folytatni kene!!!! Xfire-d vagy Skypod nincs esetleg?

    [ Szerkesztve ]

    Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

Új hozzászólás Aktív témák