Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Konfigos

    őstag

    válasz szabferi #12176 üzenetére

    Ja már értem mit szeretnél.Nem tudok róla,hogy lenne ilyen.Viszont ha ismered mennyit sebez egy torp stb,akkor nagyjából be lehet lőni ezt.DE nagyon vakvágányon vagy ha a petekre mész szerintem,egy lvl50es karival is simán be lehet hozni 10k dpst is,nem kell ehhez pet..Inkább fejleszd a szetted vagy a hajót,de még mindig nem tudom mit szeretnél,ha prtg a cél akkor viszont olyan hajó is kell,és itt érkezel el komoly gondhoz mert inkább csak boxos lobis az ami jó.Ha van egy lt commander sci pultod monjuk és egy prtg builded akkor többet buksz vele mint nyersz ha prtg,mert egyszerűen nem tudsz olyanokat használni amivel komolyabb sebzés bevihető.Szóval ugymond kell egy hajó a build alá,nem lehet akármire építeni..Olyat lehet ha csak tényleg hülyéskedni kelll hogy televágod beammel,energiafegyora skillezed,benyomsz neki konzolok és csokolom megvan a 10k dps,csak nem lesz sci érzésed vele mert igazából tact lesz.

    Ha scit akarsz akkor elkerülhetetlen egy rendes hajó alá,varanus pl eléggé sci ahogy láttam,de passz hogy milyen elég régi darab,megkötésekkel kellene játszanod vele,cserébe zenes,és miután megvetted kiveheted bárkivel ingyen újra,esetleg karfiol,esetleg dyson destroyer.De én nem igazán ismerem a kdf oldalt,vizont az tuti hogy ha sci érzést akarsz oda sci hajó kell majd,vagy lemondasz róla és mehet akármi csak dps legyen a zsákmányoláshoz.

Új hozzászólás Aktív témák