Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Volfram42

    senior tag

    válasz Mattyokar #45913 üzenetére

    Igen. Valószínűleg ez a baj. Csak szimulátort játszok WT-ben és máshol is a repszimeket preferálom.
    Így állandóan korrigálnom kell magam. Múltkor is reflexből akartam csinálni egy chandelle-t aztán gyors eszembe is jutott, hogy itt minek?
    Inkább csak pörögtem tovább. Az a baj, hogy egy repszimben ha mögéd állnak akkor az már rég rossz. Akkor nagyon nehéz jól kijönni a helyzetből. Nagyon számít az éberség (situational awerness). Itt nem, lényegében mindenki mindenkinek a hatjában van. Igazából egy Walt Disney vagy Tom&Jerry mese jut eszembe erről amikor egy oszlop körül fut mindenki. Ezzel remélem csinálnak valamit. Talán az instant stop kivételével meg lehetne oldani, de egyébként fogalmam sincs mi lenne számomra a megoldás. Nem értek hozzá ezért nem én csinálom.:)
    Viszont amikor bejött a caterpillar és haverral kipróbáltuk akkor jókat röhögtünk azon, hogy az ő szavaival érve "egy perccel előbb ér oda az eleje, mint én". Volt néhány ütközés és ez nagyon tetszett, hogy ilyen van, de redditen már ment a sírás, hogy miért nem áll meg azonnal.
    Szerencsére CR általában nem hajlandó kompromisszumokra. Ezért van nagy reményem a játékban. Lehet, hogy ilyen marad, mert ő ezt képzeli el. Ez esetben nem nekem való lesz ez a játék, de tiszteletben tartom, hogy neki ez az elképzelése és keresek mást nem savazok. Persze remélem, hogy nem így van. Viszont ne inogjon meg a tömeg nyávogásának. Tartson ki. Sok játékot láttam, hogy ezért szúrtak el, mert hallgattak a sok sírásnak.

    Dátumra kitérve.: Nem releváns, hogy ki mit hódított. Szokásjog. Angolszász játék akkor angolszász dátumozás ennyi. Én elsősorban amerikaiakkal szoktam repülni. Sokszor egyedüli európaiként. Fura módon még is én tanultam meg a birodalmi mértékegységek használatát és nem az a 10 társam alkalmazkodott hozzám. Érdekes. Majd lehet szólok nekik, hogy holnaptól km-t használunk még akkor is ha az épp repült gép a műszerfalán mérföld vagy csomó van. (egyébként a csomó megőrjít, azt nagyon nehéz volt megtanulnom. A mérföld és a láb az könnyű volt.) Biztos jól kiröhögnek majd.:D

    [ Szerkesztve ]

    Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

Új hozzászólás Aktív témák