Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GypsFulvus2

    őstag

    válasz Szőrös  #16280 üzenetére

    Félreérthetően fogalmaztam, úgy értettem, hogy 2 fegyverpárt (ikerágyút), ami összesen valóban négy. A lényeg, hogy mindegyik class 1, tehát fix. Nem a tűzerővel van gond, hanem a célzással. Az MR Behring lézere nem rossz tűzerőben, csak kicsit lassú. Ha az LN második ágyúpárja sokkal gyorsabb lesz, az már érhet valamit, mert segíthet a nagyon nehézkes célzás problémáján. Próbáld ki este az aurorát, ma még lehet mindegyik hajóval tolni.

    vaakuum: Nem tudom, volt-e alkalmad a hárommal ezelőtti patch óta játszani? Akkor módosították jelentősebben a hajók irányítását és akkor vált az aurora fegyvere ténylegesen is fix működésűvé (addig gyakorlatilag gimbalosként működött, ami ellentmondott a műszaki leírásnak). Ez azt eredményezte, hogy ezután azzal az ágyúval találatot elérni szinte csak véletlenül lehetett. A kettővel ezelőtti patch során kicsit vissza módosítottak az aurora irányíthatóságán (érezték ők is, hogy elvetették a sulykot), valamivel stabilabbá vált, de alapvetően továbbra is pokoli nehéz vele pontosan célozni. Hasonló jelenséget élnek meg a hornet tulajok akkor, amikor kilövik a torony mozgató mechanizmusát: az ágyú még működik, de szinte lehetetlen vele célba találni. Ha lesz alkalmad egyszer is kipróbálni egy hornetet, azonnal érezni fogod a különbséget, és nem okoz semmi nehézséget a célzás. Egy kis összehasonlítás: a régi, gimbalosként működő aurorával a 14. hullámig tudtam eljutni. Az újjal a 8. hullámig. A hornettel a 18. hullámig. Ezzel biztosan nem vagyok a top pilóták között, de összehasonlítási alapnak jó.

    [ Szerkesztve ]

    "Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

Új hozzászólás Aktív témák