Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • frem1790

    tag

    Sziasztok!

    Nekem igencsak kimaradt ez a game eddig, most is csak egy félregépelésnek köszönhetem, hogy ráakadtam. Bőszen olvasom az infókat meg ezt a fórumot, nagyon bejövősnek számít nálam. Két gyakorlati kérdésem lenne. Játszogattam eddig a Star Conflict nevezetű mmo-val, bele nem szerettem ugyan de azért tetszik. Szóval van esetleg valaki aki szintén játszott vele és tud véleményt mondani, hogy a Citizen harc része(amit ha jól értettem mostanság kipróbálhattatok) milyen viszonyban van a fent nevezettel? A két játékot nyilván nem lehet összehasonlítani hiszen egy ingyenes mmo-ról meg egy sokkal összetettebb fizetős progiról van szó.
    A másik kérdés: egér vagy joy? Vannak itt WT-s kollégák: Volfram és Torzonborz: ha jól értem ugyanaz a helyzet mint ott - egérrel jobban megy a célzás, joy-al meg az irányítás? Hezitálok, hogy beruházzak-e a játékra azért érdeklődöm, köszönöm előre is a segítséget!

    Valóság nincs, te nem létezel, az élet csak álom, ne ébredj fel - Udvari Zenemágus ( :L topic)

Új hozzászólás Aktív témák