Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Menthirist

    veterán

    válasz frem1790 #13854 üzenetére

    A Star Conflict-tal nem toltam, de ahogy látom, ott is van dogfight, de árkádosabb. Itt kevésbé az, nem a Flight Simulator szinten realista, hanem olyan szinten, hogy meg lehet benne csinálni ilyen Battlestar Galactica jellegű mozdulatokat is (megyek egy irányba, majd az irányt megtartva elfordulok és oldalazva megszórom az ellenfelet, mint itt). Szóval elég alaposan van szimulálva (tömegek, hajtómű tolóerők, súlypontok, irányhajtóművek száma, elhelyezkedése, sérülése és energiaellátása), épp ezért szokni kell azoknak, akik sima légköri repülést várnak (vagy úgy ahogy van nem nekik van szánva)

    A joy vagy egér párharcban jelenleg még egér, legalábbis ami a célzáspontosságot illeti, mivel a fegyverek mindegyike most még gimbal-os (egy bizonyos szögön belül el tud fordulni a hajótól függetlenül), tehát nem feltétlen kell oda lőnie amerre az orr néz, ilyen finomságú mozdulatokra pedig az egér egyenlőre jobb. Repülési élményben szerintem a joy a király, pláne ha majd beállítató is lesz játékból (jelenleg saját xml-eket lehet gyártani appokkal, hogy behúzhassuk a módosításhoz). Idővel ez majd balance-olódik.

    Szerintem ha hezitálsz, még várj vele, nem megy sehova, nem lesz az a helyzet hogy ha ma nem veszed meg, akkor soha többet nem jutsz hozzá 1000 dollár alatt :) A játék még alfa, és még csak a dogfight modul van kinn, szóval nem maradsz le semmiről, ha vársz még vele heteket, hónapokat :) Javaslom most csak kövesd, aztán lehet hogy lesz olyan pillanat, amikor úgy leszel vele hogy már nem bírod, még akkor is aludj rá egyet :D Az az ember megbánja hogy beleugrik, aki nincs tisztában pontosan azzal, amit a játék jelenleg nyújt (persze annyi mindent fog majd remélhetőleg, hogy csak győzzük kiismerni). Jelenleg nem az a játék, amivel ma 24/7-ben valaki hetekig, hónapokig el tud lenni (csak ha nagyon megszállott :) ) A feature-ök túlnyomó része még nincs benne, lassan csepegtetik őket, meg még utána is változhat, hisz a játék fejlesztés alatt áll, és az emberek véleménye alapján változhatnak a dolgok. Ha viszont úgy vagy vele hogy ki akarod próbálni, de nem zavar hogy benne van a projektben 45 dollárod minimum, és benne is lesz egy ideig, akkor csak hajrá :) Többünknek már száznál több dollárja van benne, mert bizony könnyen rá tudja már idővel venni magát az ember hogy egy fokkal jobb hajóra upgrade-eljen, mégha nem is tudja most (és még vagy 1-2 évig) kihasználni :)

    [ Szerkesztve ]

    Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

  • Szőrös 

    veterán

    válasz frem1790 #13854 üzenetére

    Majd ha tudom használni a joyom akkor megmondom . :D
    Amúgy várj még vele szerintem , ez még nagyon de nagyon alfa . Sok mindent nem tudsz csinálni .
    Mondjuk ha van feles 40 dodód amit éppen nem tudsz másra költeni és nagyon nagy spacepewpew fan vagy akkor érdemes megvenni mert mégiscsak 2 játékot kapsz ennyiért és ha csak az SQ42 lesz jó már akkor is megérte.
    De továbbra is észben kell tartani hogy korai fejlesztési stádiumban van szóval sokat nem szabad még várni .

    https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

  • Volfram42

    senior tag

    válasz frem1790 #13854 üzenetére

    En is valahogy ugy vagyok a joy-al, mint Torzonborz. A terveim szerint a kis ladikokat azzal fogom hasznalni, de en a nagyobb vasakat reszesitem elonyben inkabb olyanban szeretnek ulni. Azt viszont lehet egerrel is jol tudjuk majd iranyitani. Meg kozbeszol az occulus rift is, ha egyszer valaha kesz lesz. Szoval nagyon sok a ha. Jelenleg marad a joy Wt-hez. Illetve szemezgetek a BoS-al is.:-)

    Malachi hatalmas az uj avatar. Meg is csekkolom kint van-e mar az uj evad.

    Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

  • MuldR

    tag

    válasz frem1790 #13854 üzenetére

    Szia,

    En toltam Star Conflictal. Teljessen mas az iranyitas. Ott jol elboldogulok, gyakorlatilag az olyan, mint egy atmoszferas repules gravitacio nelkul. Star Citizen total mas, gyakorlatilag eger+bill komboval nem tudok a celon maradni, annyira ossze vissza megy. Nincs rendes kulso nezet, szoval neha nem tudod mi van korulotted, mig StarConfba vegig kivulrol lattad, minek nem kene nekimenned, vagy ki lo rad.

    Ne is hasonlitsd a ket jatekot, teljessen mas. kb mint arcade vs szimulator.

Új hozzászólás Aktív témák