Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sensut

    őstag

    válasz kekeeci #3209 üzenetére

    Ez az a hely, amikor a zsák egészen bent van a vasút alatt? Az cumi :K Sok sok tököléssel át kell billenned a leszakad rész alatt, teljesen lehasalva - oldalazva... és úgy valahogy. Szerintem nincs is rá konkrét trükk, csak a véletlennek köszönhetően lehet átjutni több próbálkozás után. Az igazság az, hogy nekem egyszer sikerült, de utána feladtam a collectort, mert itt nem olyan egyszerű, mint a Soupban. Nem is ezekkel a szinte megközelíthetetlen rejtekhelyekkel van baj, hanem következőleg már több helyen is lehetnek a dolgok és a xar fordítás miatt szinte lehetetlen kihámozni, hogy miféle helyekre is próbáltak utalni az amúgy is talányos frázisokkal. Aki tud oroszul, az az oroszból rájöhet ezekre a helyekre, de az angol az halott ezen a részen. A katonákat először le kell fizetni, aztán nem foglalkoznak amíg a híd alatt vagy. De ha egyszer is átsétáltál a vasúton valamikor a tudtuk nélkül, akkor attól kezdve a járőrözők mindig rád fognak lőni, még ha nem is vettek észre. Ez ellen már nincs mit tenni, mert Kuznetsovra még szükség lesz.
    Ja, és igen, ez csak a kezdet az e féle kihívásokban :D

Új hozzászólás Aktív témák