Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • goe1

    csendes tag

    válasz goe1 #13202 üzenetére

    Meg is jött 2 nap alatt Amazonról, csak nem volt időm írni.Kicsit hosszabb mint a SoundTouch 300, bekötöttem, a Bose Music alkalmazással párosítottam a mélynyomóval és a hátsó hangszórokkal, (meglepően jó az alkalmazás, egyedül a frissítés volt lassabb kb 10 perc) rádugtam a bemérő mikrofont, 5 helyen kellet vele beméretni és kész is volt.Ha szeretnéd , lehet külön állítani a magas és mély hangot ,a magassági hangszórót , center hangszórót , hátsó hangszórót , mélynyomót.Külön a hangprojektort nem próbáltam ki, de a SoundTouch 300-at is először csak magában használtam kb 1 évig , és megvoltam vele elégedve, bőven jó mély hangja volt.
    A Bose 900 fejlődött hangban az előzőhöz képest , középhangban.mindenben, konkrétan hallani a különbséget Dolby Digital, Dolby Digital Plus, Dolby TrueHD és Atmos között. Az mondjuk fontos, aki ilyet szeretne , DTS-t nem tud, vagyis átalakítja 2.0-ra, vagy használjon Plexet és akkor lesz 5.1.Engem nem érint mert vagy Plexet használok vagy Streaminget, HBO MAX-ot próbáltam , ott van Atmos es Dolby Digital Plus.Ami még fontos szerintem , hogyha teljes rendszered megvan vagy legalább a mélynyomó, nos akkor lesz tökéletes zenére, brutális zenére és filmre is. Sajnos drága, de ha megteheted, ajánlom!Bocsánat ha hosszú voltam.

Új hozzászólás Aktív témák