Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • peti85

    senior tag

    Na egy kis további élménybeszámoló a Polk Magnifi Max-ról.
    Megnéztem pár sorozatot és filmet, meg letöltöttem egy DTS demo BD-t. Én teljesen elégedett vagyok a hangzással. A True Detective-ben pl. olyan hangokat hallottam, amiket korábban otthon soha. Ahogy kihúzták a fiókot, lapozgatták a papírokat. A 3 profil (zene, mozi, sport) közül nekem a mozi az ami úgy tűnik mindenhez passzol, csak a mélyet vettem vissza 0-ról -1-re. Pedig szeretem a mély hangokat, de itt már az alap is egy icipicit sok volt. 112-es firmware van rajta, korábban valaki írta, hogy a régebbivel sokkal jobb volt a hangzás. Én most azt mondom hogy jó hogy azzal nem hallottam, mert így semmi hiányérzetem sincs, úgy meg lehet hogy lenne. Mivel korábban nem volt házimozim ezért viszonyítani nincs mihez, de azt mondom 80E-t megért ;] :)) :DD 200-at viszont én nem adnék érte (másik soundbar-ért sem) amennyibe újonnan kerül, de ez már pénztárca függő is.

    HP Elitebook 8560w DreamColor | Realme GT Master Edition | Samsung Watch 5 Pro | Panasonic P50S10E | nVIDIA SHIELD TV 2015 | Polk MagniFi MAX

Új hozzászólás Aktív témák