Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jonnyjoker01

    veterán

    válasz oba #45334 üzenetére

    A démonok addig nem hagyták volna abba ezt az egészet amíg nincs királyuk. Azzal, hogy visszament megelőzi, hogy mégtöbb jöjjön vissza. Meg ugye hogy az újszülöttet ne vigyék le magukkal. Problémájuk az volt, hogy Lucifer becsicskult a Földön, de aztán megmutatta a valódi arcát, ezért hallgattak rá instant.

    Magához a próféciához:
    Nem vagyok vallásos, de a jelenések könyvét már párszor végigolvastam (legérdekesebb része a Bibliának szerintem :DD ), de ilyen prófécia nincs hogy a sátán első szerelme a földön pusztítást hoz el. Van fenevadon ülő asszony, amit átvitt értelemben lehet úgy érteni, hogy Éva "ül" Luciferen :D Ezt itt szimplán csak kitalálták és nem tudták megmagyarázni rendesen. Ami felőlem okés, mert ez csak fikció. :K

    A lezáráshoz:
    Szerintem is egy kicsit túl gyors volt, lehet egy plusz rész nem ártott volna neki. Az előző hosszú évadok után viszont azt kell mondjam ez így szerintem jó volt nagyon. Nem tudom, hogy netflixen vannak-e epizód számbeli megkötések, de általában 10-13 számban futnak az évadok. Szerintem ehhez a sztorihoz a 13 már túl sok lett volna és kellett volna 1-2 filler epizód is, vagy a sztori elnyújtása, ami rontott volna a minőségen. +3 rész meg sok lett volna már a befejezésnek. Szóval összességében meg vagyok ezzel elégedve.

    Üdv. Johnny

Új hozzászólás Aktív témák