Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Maxxy10 #69673 üzenetére

    Szuper, nekem nagyon bejött a Shrinking... először a thumbnail alapján azt hittem szar lesz (főleg Jason Segel miatt), de kellemes feelgood sorozat tényleg, minden héten várom az új részt. De lassan vége egy időre... ki kell élvezni addigis. :)

    És a Liaison is szuper lett (eddig)... az Apple még mindig többnnyire jól választ be. Még ha az utóbbi időben azért több gagyi is becsúszott (Echo3, Tomorrow, Mosquito...) még mindig látszik, hogy érti mit csinál aki a bevásárlási dötéseket hozza. :)

    Az a vicc, hogy eddig az Apple az egyetlen amiért egy petákot se fizettem évek óta, mert mindig volt promociós vagy ajándék lehetőség. De talán az egyetlen amiért tényleg megéri előfizetni. :D
    És a trailerek alapján most tavasszal jöhet még pár ígéretes film meg sorozat majd. :B

    Na jó, a Disney+ meg a Netflix is elég erős konstansan. A többi ezeken kívül szerintem nem éri meg a pénzt, főleg tartósan/folyamatosan nem. Max tényleg alkalomszerűen.

    [ Szerkesztve ]

    Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

Új hozzászólás Aktív témák