Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bAtt001

    addikt

    válasz Viszlát #17821 üzenetére

    követem persze :) utóbbi részekben ez a párkapcsolati dráma dolog nem jött be nekem, tudom h van mögöttes tartalma de az annyira engem nem fog meg (régi-modern újságírás), will vérprofi, iszonyat jó nézni, kár h mindig a szék mellé ül :D sloan-don páros a kedvencem, amit leműveltek a hr-essel, nagyokat mosolyogtam rajta mindig :) charlie szegény is a lelkét beleadja de nem akar neki összejönni. nem tudok rosszat mondani egyik karakterre sem komolyan, olyan jól meg van írva mindegyik, még gery (?) is ahogy az asztalt csapkodta... :D neal-t sajnálom h nincs képernyőn, remélem jön még vissza az évadban és nem átpasszolta a szálat willnek teljesen. jim történetszála nem tetszett most, nem mondom h rossz volt csak nem nekem való, de szerintem azt ezzel a résszel lezárták már.
    am igazad van teljesen, kevés a rész de annál tömörebb, profibb. pont az eheti résznél néztem h 25 perc telt el és annyi minden történt más sorozatnál ez már simán 45perc lett volna. 3 sorozatot most át is tettem pakoló pályára mert nem bírtam nézni őket, olyan gagyi a történetük. maradt pár sitcom, meg amit megszokásból nézek kb., na meg egy új dráma a Kingdom ami közel sem olyan jó mint a Newsroom de valamiért érdekel a története. jól tudom hogy ez az utolsó évad igaz? nehéz lesz pótolni a sorozatot :( februárban jön majd csak a House of Cards, a másik etalon nálam

Új hozzászólás Aktív témák