Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • proci985

    MODERÁTOR

    LOGOUT blog

    válasz jookomak #13297 üzenetére

    koszi!

    hopfanatictol anno a no hop limitet ittam talan meg az elso ev fozetebol, az siman megallta a helyet IIPA vonalon a nemzetkozi mezonyben is (jo, ez regen volt). csapos probalt lebeszelni minket, hogy eros / sok lesz az, hiaba mondtam neki, hogy a Jackhammer pont amiatt volt akkoriban az egyik kedvencem:). de tenyleg kiemelkedett a mezonybol, emlekszem, hogy utana a Foti Keseru Mez is kozepesnek tunt.

    tippet koszi, a Frankyn agyalok, barley winet is szeretem, de olyat itt is kb negyedevente egyszer talalok, tehat probaltam realisabb sorokre szukiteni a kort:).

    jsk : koszi :R

    meg a sor leirasokat is, tudom akkor, hogy mit erdemes probalni (meg mit nem ;] ).

    somasz: koszi! Gellert kar, utbaesett volna kb barati kornek.

    pale alekkel az utolso korom Budapesten az Eleszto volt, amikor 4 gyenge / epp elfogadhato utan otodikre atalltam egy hutetlen belga strong alere (es az meg ugy is vegigverte a mezonyt). aztan utana inkabb mentunk a Belgaba azon az even. de igy konkretan ha azt latom, hogy csak 4%os APA van csapon akkor kb sikitofrasz kerulget (persze, van abbol is jo, de a Dead Pony Club a kivetel ami erositi a szabalyt).

    [ Szerkesztve ]

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Új hozzászólás Aktív témák