Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hooper

    őstag

    Sziasztok!

    KDL-55W809C-vel szemezek. a kérdésem az lenne hogy látta, használja valaki esetleg projektor mellett?
    benq w1300/w1070 kategóriára gondolok.
    Mellé.. ne adj Isten projektor helyett szeretném. Új lakásba költöztünk és ide lehet praktikusabb lenne egy TV elhelyezése.

    Sajnos csak az MMben láttam ilyen TVt, de amit ott mutat az irreleváns.
    A kérdésem az lenne, hogy jól beállítva, rendes tartalommal a színek, kontraszt, részletesség terén kb hogy teljesít a fent említett projektor + jobb vászon mellett ideális környezetben?

  • Hooper

    őstag

    válasz Joshi #31326 üzenetére

    A képminőség gondoltam nem egyenlő a mérettel. Tudom h 55" nem akkora mint a 107 :)

    A kérdésem arra irányult hogy ha esetleg van aki látott mindkettőt ideális környezetben/tartalommal annak mi volt a benyomása.

    A MMben a sonyn a warcraft ment. Azt pl nem rég néztem meg itthon projektoron.
    Ahhoz képest elég gyenge volt a tv. túlszaturált bebukott színek, részletek (élesség) nem volt stb. Ezért írtam, hogy nem nagyon sikerült eldönteni hogy egyáltalán nem hogy jobb e, hanem h van e olyan jó mint a vetített kép amit az elmult 3évben nézek (TVm azóta nincs, előtte LE40C650 samu volt)

    Természetesen a 107es vásznat és az 55ös TV is az ideális nézési távolságra lenne elhelyezve a lakásban.

  • Hooper

    őstag

    válasz amadeus11 #31337 üzenetére

    Köszi, akkor már van mihez viszonyítanom :R
    650képét szerettem, elégedett voltam vele. sajnos vászon mellett azt se láttam, mert mielőtt felkerült a proji pont elromlott a tv. de a leesett áll érzés megvan az első jobb otthoni projektoros vetítés után.
    Hiányzott nagyon a c650 de az űrt hamar betöltötte a 107" :)))

    varmi2 kijelentését pedig cáfolnám.
    "Szerintem a projektor előnye csak a méret. Minden más a tv előnye"
    A vetített képnek egész más varázsa van..filmezésre, sorozatra sokkal jobb képi élményt ad.
    A sötét részek részletességével kell néha megbarátkozni.. de ez ideális környezetben sokat tud javulni..
    Sportra, tvzésre tényleg csak a méret az előnye. az viszont hatalmas.
    DE kell mellé egy TV..főleg ha a nappali olyan elrendezés. Most az uj lakásban érzem a hiányát..de aludtam rá, marad a vászon, beszorítom.. de mellé kell egy 32-40" TV "szórakoztatásra".

    Vagy ahogy blakey írta egy 65"on már elgondolkoznék.. de az ára horror még.

Új hozzászólás Aktív témák