Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • blakey

    titán

    válasz kacsa7 #38320 üzenetére

    Vicc vagy sem, ezek a készülékek megjelenítők, ne akarjon senki torrentezni vele, HDD-ket megosztani, 4K HDR filmeket nézni a belső lejátszóval, hálózatról. Ne hasonlítgassuk telefonokhoz sem, soha nem lesz a tv-kben olyan netsebesség vagy olyan lejátszó ami egy külső eszközt kiváltana, mert akkor hol lesz a pénzük az eladott lejátszóikból, az eladott lemezekből, stb. Az viszont nem jó, hogy az XE85, XE90 és többnyire a 7-es droiddal rendelkező készülékek ennyire fagyogatnak, ahogy nektek ez a rendszer a rossz oldalát mutatja úgy nekünk akik nem 7-es droidot használnak vagy régebbi készüléket azoknak meg a jót. Nem tudom mitől lehet ennyire rossza a rendszeretek, én pl. csak hírből hallom, hogy újraindulgat a tv. Az ac-s wifivel ennél sokkal többet mértem mint te, mostanában nem méricskéltem, nekem nem szempont a tv lejátszója, YT-ra és egyéb streamekre elég a 100M.
    Írtatok már a Sonny supportnak? Érdemes írogatni, mert foglalkoznak a dolgokkal.

    *** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

Új hozzászólás Aktív témák