Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Unlimited

    aktív tag

    válasz NGA #11087 üzenetére

    Ohhh, ilyenen már meg sem lepődök. Euronics bolt. Bemegyek, nézegetem a tvket, eledó mellettem egy családot győzköd egy LG tvről, okos tanácsokat mond. Család elmegy, meglát engem, odajön, segíthet-e!? Mondom, csak nézelődök. De azért mit is nézek, szóba szeretne velem elegyedni. Hát, mondom az lcd tvket. Erre Ő, idézem, "bocs, nem LCD, LED TV"!!! Na, mondom, innen már engem is érdekel a dolog, akkor beszélgessünk. Elkezdtem kicsit részleteibe bele menni az lcd panel rejtelmeibe, mit, hogyan, miért is. Azt az arcot látni kellett volna!!! :)) Én olyat még nem láttam bolti eladón. Néha felcsillant a szeme, hogy egy szót megértett, vagy hallott már valahol, de aztán megint elvesztette a fonalat, és ismét össze zavarodott. Megváltóként jött egy új vásárló, és venni akart egy 32es tvt, ott tudott hagyni. Pár perc, új vevő elment, emberünk eltűnt a raktárba, és soha többé nem láttam! :C
    Én nem is értem ezt, hogy alkalmazhatnak ilyen, ennyire felkészületlen, tájékozatlan, tudatlan, eladókat? Hogy zajlik egy felvételi itt? Engem rettenetesen zavarna, ha ennyire nem értenék ahhoz, amit csinálok. Munkáltatóként meg agyon ütném magam, ha ilyen embereket alkalmaznék. Komikus volt a helyzet, de egyben elgondolkodtató is!

Új hozzászólás Aktív témák