Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • paperboy01

    csendes tag

    válasz paperboy01 #1927 üzenetére

    Sziasztok. Nos sikeült minden dolgot megoldanom és nagyon boldog lettem tőle. Úgy hívják a megoldást, hogy Plex Addon. Olvasgatva a netet kezdett leesni, hogy a fun plug helyett a 320LW-be lehet addon-t betölteni, és igy egyáltalán nem kell semmiféle fun plug es putty és hasonlok. letöltöttem a PLEX addon-t (Serviio is van, 1.01 azt hiszem). és simán megjelent a tv-n a hálózati eszközök között (egyszerre volt ugy hogy 4 db volt egymas mellett, de működött. Dlink, Twonky, Serviio es PLEX). Ezek közül a serviio ugyan elég jó, mert a folder rendszert személyre lehet szabni, mig mashol ezt nem lattam, (nem tudom ki szereti pl a fotokat ISO szerint keresni), de aztan ezt elengedtem és nem érdekelt. Ami a Plex mellett szól, de nagyon erősen, hogy van a samsung TV-hez egy app, ami az egész Samsung TV féle DLNA klienst felülirja és kapunk egy szép PLEX felületet, minden metadattal, filmajánlóval satöbbivel, nagy latvanyos, és szep az egész felület.
    Ugyanezt a laptopra is letöltöttem, és most végre minden olyan amit elképzeltem. 2 szervert tettem fel rá, az egyik a laptop, a masik a NAS, siman kezeli mindkettőt.Raadasul ha a laptoprol inditok el egy filmet, akkor a Chrome-cast tamogasa is mukodik es HDMI kabel nelkul is kivetiti a TV-re, ugy hogy a laptopon nem fut a film.
    Nekem nagyon bejött, mindent tud, amit elkepzeltem, es megsporoltam egy mediaplayert. Ja és a távoli elérés is működik egy plex accounttal es egy 1700 ft-os appal. Siman lejatssza a zeneimet a NASrol. A filmnel egyelore akad, de lehet, hogy csak be kell frissulnie.

Új hozzászólás Aktív témák