Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • htc07

    addikt

    válasz bferke #1924 üzenetére

    routeren át van engedve? szerintem ott kavarodik.

    [ Szerkesztve ]

  • sfefe

    őstag

    válasz bferke #1924 üzenetére

    Szia/sziasztok!

    Lenne egy kis problemam.:)

    A tv-m ( sony55w829) es hazimozi ( sony BDV-E4100) utp kabellel vannak osszekotve a gepemmel ( cat5e kabelel ) .
    Pontosabban a routerbol jon egy kabel ( net ) a gigas tplink switchbe es a switchbe van bedugva a gepem a tv es a hazimozi . Be van allitva a tv is meg a hazimozi is a halozatra. A bd lejatszon keresztul "megyek be " a serviio-ba es inditom el a filmet. pl star wars 1080p. A film megy rendessen bar volt az elejen kis bibi mikor megallt allandoan de azota serviion ugymond zold lett a jel igy minden ok. Bar neha volt kis roccenes. Bar lehet azert mert neteztem kozben.

    A problemam, hogy a film angolul megy a bd taviranyitojaval probalom a hangsavot allitgatni de nem jon be semmi csak az 1es hangsav ami ugye az angol.
    Szamitogepen elinditva a filmet ki lehet valasztani a magyar hangsavot is.

    Ebben tudnal/tudnatok segiteni, hogy miert nem lehet hangsavot valtani?

    Igazsag az, hogy par napos meg csak a tv meg a hazimozi igy lehet nem ismerem meg jol a taviranyitokat sem.:) Bar neztem a neten a hmozi leirasat de nem jartam sikerrel.

    Udv: sfefe

    Ja meg annyit, hogy a switch amibe a tv, hmozi, szgep be vannak dugva az gigas ugye. De a kabel ami a hmoziba van bedugva azt bedugtam egy laptobpa es csak kb 20mb/s-el ment a masolas. Gigas switch meg cat5e-s kabelnel nem gyorsabbnak kellene lennie. ( laptop acer aspire 5530 )
    pl ha jol latom a bd lejatszo net csatlakozasa csak 100as lenne? [link]

    bocsi ha kicsit bonyolult az irasom.:)

    [ Szerkesztve ]

    Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

Új hozzászólás Aktív témák