Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szako

    tag

    válasz GombócArtúr #1543 üzenetére

    A 3-4k egyébként elfogadható lenne... boltban. Legalábbis Bp-en ennyi ott az átlag. A briteknél az erre szakosodott üzleteknél/kereskedőknél pedig még ennél jóval magasabb árakkal is találkozni.

    Persze aki csak magánszemélyként meg kíván szabadulni pár fölös játékától, az aligha fogja tudni ennyiért adni. 1500 tényleg reálisabb, külföldi aukciókon is ennyiért lehet behozatni kb.

    Az elterjedtebbeket leszámítva egyébként egészen ígéretes darabok is vannak a listán.. (Én mondjuk nem fogok érdeklődni, épp kiköltekezem néhány ''híres'' Megadrive-stratégiára és egyebekre lecsapva ;) , de némileg csökkentett áron el fogja tudni adni őket szerintem.)

    Jahh, veszek egy Official SMD Strategy Guide 100 Games fedőnevű könyvet is - volt már hozzá valakinek szerencséje?
    Gondoltam 100 játék ismertetője fotókkal illusztrálva nem hangozhat rosszul, ráadásul hivatalos, nem valami kétes tákolmány - úgyhogy be is fizettem rá! :)
    Egyébként félelmetes, mennyi Sega-játékkönyvet adtak ki az évek során - úgy látszik, ezek is csak hozzánk nem értek el... Ideje pótolni. ;)

Új hozzászólás Aktív témák