Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kean_Sorbo

    őstag

    válasz N_A_S #20952 üzenetére

    Nem sértődtem be. Neki szar a rendszere, nem? Ő írta hogy kifagy. Kapott egy tanácsot tőled, tőlem, meg az Isten se tudja még kitől. Azt sem írtam, hogy szar a gépe, csak azt hogy megpróbálhatná lépésenként állítani a feszültségeket, hátha jobb eredményeket kap. Erre mindenki bizonygatja hogy mennyi az annyi, és van bizony olyan akinek jobb jött ki mint neki, ugyanannyi memóriával.
    Amikor én is elbasztam a BIOS-omat, és tanácsot kértem, kaptam a vizes lepedőt, hogy minek csináltam mert stabil volt a rendszerem. Nem rinyáltam, meg erősködtem, hanem megnéztem ki mit tanácsolt aztán végigzongoráztam rajtuk, és láss csodát jobb lett a végeredmény mint azelőtt. De az sem tetszett valakinek. Amikor megköszöntem és leírtam ide, akkor meg zöld fejes lol-os kérdést kaptam rá, ráadásul olyan embertől, aki egy választ sem nyögött a problémára, hogy azt meg hogy sikerült?
    De ha már valaki idejön a gondjával, aztán kap egy tanácsot, akkor miért nem veszi a fáradtságot és legalább azt a tíz percet, hogy megpróbáljon valamit? Veszít vele? Nem. Ha meg jobb lesz akkor tanult megint valamit.

    Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

Új hozzászólás Aktív témák