Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Speed®

    HARDVERAPRÓD

    válasz volvoguy #19270 üzenetére

    De. Viszont ha 1156ban van egy 750ed, azzal tovább elleszel (sőt, lásd még 750/760@4GHz eredmények), mintha 1155ből lenne i3mad..
    Fejlesztési alternatíva nem sok van itt sem..kivéve, ha 1155ben olyan lapod van, amibe majdan az Ivy Bridge is belemegy..de az jellemzően nem az alsóház és igazából nem is vagyok meggyőződve róla, hogy a vége felhőtlen lesz..

    Ha most veszel 1155+i3mat, később nyílván vehetsz bele i5/i7et is. Viszont ha most veszel 1156ot, az 1155+i3 árából itt kaphatsz natív 4 magot. Igazából ha nem sűrűn macerálod a géped (márpedig a BrisbaneX2ből kiindulva nem), teljesen mindegy, milyen fejlesztést kínál az adott platform..úgyis komplett csere lesz legközelebb is a legjobb alternatíva. Legalábbis én így gondolkodok általában.

    Ha azonos kategóriát nézünk (tehát pl. 1156+i5 vs. 1155+i5), már nem érv az 1156 tuningolhatósága, mert tuninggal hozza az utód teljesítményét. Tehát amit írtam az előbbiekben, kizárólag 1155+i3 vs. 1156+i5 részre értsd.

    malware
    A HTs i3 addig elégséges, amíg nincs igény natív 4 magra..ott viszont elvérzik.
    Továbbá min.FPSekben is sokkal karcsúbb, köszönhetően a kevés cachenek.
    Ha teheted, i5re ruházz be, időtállóbb..pont ezt boncolgattuk az előzőekben..

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák