Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #59070464

    törölt tag

    Nagy nehezen sikerül kiigazodni a Samsung tévéi között. Nem éppen a magyar oldalukon. A UK viszont számomra beszédesebb, áttekinthetőbb. Találtam egy jó kis írást a 6-os széria különbségeire.

    H6200: 200 Hz, extrák nélkül.

    H6400: 400 Hz, tartalmaz 3D szemüveget (azt hiszem 2 db-t) és a plusz egy smart távirányítót.

    H6410: ugyanaz mint az előző, szánkó talppal, fehér színben.

    H6500: dual tuner.

    H6670: 600 Hz, Micro Dimming.

    H6700: nem tudni mivel több az előzőnél, azt mondják ugyanaz (20 fonttal drágább).

    Kihagytunk valamit? Összeszedtem további öt kérdést. A válasz másoknak is sokat segíthet.

    1. Meg tudja valaki erősíteni, hogy ugyanaz a panel van a H6200, H6400 és a H6500-ban? Tehát képminőségben biztosan nincs különbség köztük?

    2. A 200 és 400 Hz között van értékelhető gyakorlati különbség? Úgy tudom mindkettő 100 Hz-es és a 200/400 közötti különbség csupán softwares?

    3. Mi az a dual tuner?

    4. A 600 Hz továbbra is csak softwares? Esetleg ez már látható a 200-hoz képest (a 400-al szemben)?

    5. Próbáltam olvasni a Micro Dimming-ről, YouTube-n is nézelődtem. Nem jöttem rá pontosan mit csinál a gyakorlatban. Főleg az előnye és hátránya érdekelne! Mintha azt sikerült volna olvasnom, hogy ez utóbbi is van neki. Sőt, mintha olyat is olvastam volna, hogy ha valaki a Micro Dimming miatt venné a drágább TV-t (ami jelentősen drágább), akkor csak ezért ne tegye.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák